Závěrečné shrnutí Cannes: Podívejte se na nejkrásnější róby letošního roku

O víkendu skončil ve francouzském městě Cannes dvanáct dní trvající filmový festival. V soutěžní sekci se představilo několik filmů, které vzbudily pozornost kritiky i přítomných diváků.

Nejčastěji se mluvilo o životopisném snímku Rocketman, který zachycuje život hudebníka Eltona Johna.

Zaujal také film Pain and Glory španělského režiséra Pedra Almodóvara, drama režiséra Terrence Malicka A Hidden Life či komedie Quentina Tarantina Once Upon a Time… In Hoollywood. Vítězem se nakonec stal film Parazit jihokorejského režiséra Bong Joon Hoa.

Pozornost se však v Cannes nevěnuje jen filmům, ale také krásným róbám z červeného koberce. Které šaty slavných žen na 72. ročníku zaujaly nejvíc?

herečka Elle Fanning pózuje fotografům během příchodu na premiéru filmu ‚Once Upon a Time in Hollywood‘

Elle Fanning okouzlila romantikou
Nejvíce pozornosti se během festivalu dostalo mladé porotkyni Elle Fanning, která během festivalu zaujala snad všemi outfity.

Ať už to byla romantická róba z dílny Valentino, kterou měla na sobě během projekce filmu Les Miserables, saténové šaty s vlečkou Gucci nebo sukně a halenka ve stylu 50. let z dílny Christian Dior.

Romantický zjev potvrdila i róbou, kterou si oblékla na závěrečný ceremoniál.

Provokativní modelky
Během festivalu se několikrát zopakovaly provokativní situace. Postaraly se o ně zejména modelky v extrémně odhalujících outfitech.

Příkladem je Anja Rubik, modelka, která se na červený koberec dostavila v rozepnutém fraku, pod kterým neměla jiný oděv či prádlo.

Neméně výrazně působila také modelka Winnie Harlow známá svou poruchou pigmentu. Svůj nedostatek však vždy přeměňuje na devizu a nebojí se obléct šaty z transparentních materiálů.

Záplava volánů a týlní řasení se ani letos nevyhnuly úspěchu a pozornosti. Roby, se kterými musely dámám pomáhat i zřízenci festivalu, krášlí Penelope Cruz, Sriritu Jensen či Fernandu Liz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram