MTV předalo filmové ceny. Áčkové hvězdy na červeném koberci chyběly

Komu je to všechno určeno? mohli se ptát diváci, kteří sledovali letošní edici MTV Awards zaměřenou na filmy a seriály. Oficiálně se konala v sobotu 15. června v Santa Monice, ale jelikož se nevysílala živě, dalo se ji shlédnout až o dva dny později.

I podle zahraničních recenzentů byla cílová skupina poněkud nejasná.

Na pódiu se vystřídaly nejen hvězdy teenagerských seriálů, jako například Sabrina mladá čarodějka či romantické mládežnické snímky To All the Boys I’ve Loved Before, ale také hlavní představitelky a představitelé vážnějších filmů.

Sandra Bullock si probírala cenu za hororový snímek Birdbox a vyprávěla o mateřství.

Elisabeth Moss triumfovala za svůj výkon v dystopickém seriálu Příběh služebnice a nechala vzkaz „všem ženám tam venku“, aby nadále bojovali a aby „nenechali ty bastardy, aby je zničili“, což byl odkaz na slavný citát, který se v seriálu objevil.

Speciální Generation Award si převzal Dwayne Johnson a Jade Pinkett Smith udělili MTV Trailblazer Award, kterou získává člověk za inspiraci a dláždění cesty ve filmovém průmyslu pro další herce a herečky.

Soudkyni amerického nejvyššího soudu Ruth Bader Ginsburg zase prohlásili za skutečnou hrdinku.

Nejvíce ze všech však triumfoval snímek z dílny Marvelu – Avengers: Endgame, který si během večera připsal tři ceny.

Šlo tak o mix všeho a všech, kteří se na kinoplátnách a televizních obrazovkách objevovali v posledním roce, popkultura v té nejesenciálnější formě s cílem být zde pro všechny.

Podobně pestře to vypadalo i při příchodu osobností na červený koberec, na kterém se vystřídaly dětské i dospělé hvězdy. Slušné obleky, okázalé kostýmy, ale i pastelově barevné šaty připomínající letní atmosféru – to vše nemohlo chybět.

Přesto je však třeba říci, že několik Á-čkových hvězd se ukázat zapomnělo a mnozí si cenu nepřišli převzít osobně.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram