Vémola chce titul Oktagonu, na výzvu s vtipem odpovídá jeho rival

Má jen ty nejvyšší cíle.

PRAHA. Terminátor je zpět, a to v plné síle a při chuti. Ani ne rok od vážného zranění ramene se legendární český bojovník MMA Karlos Vémola těší z úspěšného návratu na domácí scénu.

Historicky první Čech v UFC se nejprve v květnu v ringu vypořádal s raperem Marpem, aby za dva týdny na to k tomu přidal i úspěch v jeho domácí disciplíně.

Na turnaji Oktagon 33 Polák Michal Pasternak okusil, jak je to náročné zápasit se špičkovým bramborem. Vémola zápas zvítězil ve velkém stylu, když soupeře během pár minut uškrtil.

Tady to ale nekončí. Šestatřicetiletý zápasník si dělá zálusk k dosažení dalších met. Vémola by rád už na konci července přidal do své sbírky titul Oktagonu ve váze do 93 kilogramů.

Má jasné cíle, rival reaguje
Co se týká potenciálního soupeře, v zákulisí se zmiňovalo zejména jméno Brazilce Rafaela Xaviera. Ten se však podle všeho na turnaji na pražské Štvanici nepředstaví.

„Ahoj Rafael Xavier, slyšel jsem, že se mnou nechceš bojovat na Štvanici. Slyšel jsem ty hlouposti, protože nemáš dostatek času na trénink, abys byl pořádně připraven.

To jsou výmluvy, věděl si, že ten zápas chci už nejméně tři měsíce. Nevadí, jediné o co mi jde, je to, ať mám šanci zabojovat o titul.

Ať mi už vedení Oktagonu předhodí leckoho, nezáleží mi na tom. V červenci chci ovládnout polotěžkou divizi a pak koncem roku ve střední váze zdolám někoho z dvojice těch vagabundů (Patrik Kincl a Alex Lohoré), což jsem už v minulosti porazil,“ objasnil Vémola.

Reakce na příspěvek Vémolu na sebe dlouho čekat nenechala. Paradoxně to ale nebyl Xavier, ale Alex Lohoré. Francouzský bojovník se v prosinci 2020 s Vémolem setkal. Prohrál po pěti kolech na body.

V této chvíli se ale Lohoré připravuje jiný duel. V září by měl o titul vyzvat dalšího Čecha Patrika Kincla.

Dělal problémy, dostal tvrdé KO. Bývalý šampion boxu se s výtržníkem nepáral
Pokud by zápasník s přezdívkou Da Killa Kid zvítězil, s radostí by se s Vémolem setkal znovu. Má pouze jednu podmínku.

„Můžeš mě nazývat, že jsem chudák, ale nech se nejprve otestovat na doping a můžeme se podívat na to, kdo je skutečný vagabund.

Minule jsi měl nade mnou váhovou výhodu dvaceti kilogramů, ale ani to nestačilo, abys zápas ukončil před limitem ty vtipálka,“ řekl rodák z Bobigny.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram